середу, 27 березня 2013 р.


ВІСТІ З КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Сьогодні на розгляд Уряду виноситься питання про підвищення зарплат. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров у вступному слові на засіданні Кабінету Міністрів 27 березня 2013 року.
Прем’єр-міністр наголосив, що у 2012 році посадові оклади працівників бюджетної сфери переглядалися шість разів поспіль і таку політику Уряд продовжує.
«На доручення Президента України, після тривалих консультацій з профспілками, сьогодні на розгляд Уряду виноситься рішення щодо чергового підвищення з 1 січня поточного року розміру першого тарифного розряду ЄТС, - повідомив Микола Азаров. - Відповідно підвищаться всі посадові оклади працівників бюджетної сфери. Одночасно ми продовжуємо відновлення диференціації в оплаті праці працівників за 1-5 тарифними розрядами Єдиної тарифної сітки. Зрівнялівки більше не буде».
Микола Азаров повідомив, що в цілому підвищення отримають майже 3,5 млн. працівників освіти, культури, охорони здоров’я, соціальної сфери та інших бюджетних галузей.
При цьому Прем’єр-міністр особливо звернув увагу усіх працівників бюджетної сфери, що вони отримають перерахунок за січень-березень цього року, виходячи із нових розмірів посадових окладів.
Наприклад, посадовий оклад провідного бібліотекаря та вчителя вищої категорії збільшиться на 167 гривень порівняно з окладом, встановленим раніше, лікаря-терапевта вищої категорії – на 179 гривень.
А фактичне збільшення буде ще вищим, адже практично усі працівники бюджетної сфери мають надбавки і доплати до посадового окладу: за вислугу років (від 10 до 30%), за складність і напруженість у роботі (до 50%), за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, за суміщення професій (посад) (до 50%), за науковий ступінь (15%, 25%), за класне керівництво (до 20%), педагогічним працівникам 20% за престижність праці, бібліотечним працівникам за особливі умови роботи – 50% тощо.
Крім того, з метою підвищення рівня мотивації до праці працівників системи екстреної медичної допомоги з 1 жовтня 2013 року їм встановлюються дві надбавки: за особливі умови праці та за особливий характер праці - у розмірі до 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати) кожна. Також раз на рік їм буде виплачуватися матеріальна допомога у розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) для вирішення соціально-побутових питань.

За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Немає коментарів:

Дописати коментар